Hizmet Verdiğimiz Semtler

FB_IMG_1492883997503 jaluzi-163

Posts Tagged ‘perde jaluzi


JALUZİ PERDE: Evlerimizde İşyerlerimizde uzun ömürlü kullanım ve şık bir ortam oluşturmak için tasarlanmış  perdelerdir .Bu perdelerin ALÜMİNYUM JALUZİ ve AHŞAP JALUZİ çeşitleri bulunmaktadır.Bu perdeleri biraz inceler isek ALÜMİNYUM JALUZİ Perde :  Alüminyum malzemeler den slayt olarak 16 mm,25 mm , ve 50mm ölçülerinde üretilmektedir.AHŞAP JALUZİ Perdeler ise: 25 mm ,35 mm ve 50mm ölçüleri bulunmaktadır.perde perdelerimiz slaytlar şeklindedir ALÜMİNYUM PERDE lerde renk seçenekleri düz renklerle beraber, ahşap görünümlü alüminyum jaluzi çeşitleri de mevcuttur. Renk ve desen çeşidi oldukça geniştir.Bu ren çeşitliliği AHŞAP JALUZİ PERDE ler dede mevcuttur.  jaluzi perdeler in temizlik, kullanım kolaylığı, suya karşı dayanıklılığı gibi sebeplerle tercih edilmekte ve oldukça uzun süre kullanılabilmektedirler.

Evinizde veya ofislerinizde  kullanılan jaluzi perde lerin kullanım özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

-180 derecelik açıda ışık kontrolü sağlar.Tamamen kapatılarak içerinin görünmesini %100 olarak engeller

Tamamı yukarıda toplanabilmekte ve böylece tamamen bir açık cam görünümü istenildiği zaman sağlanabilir.İstenilen tüm ölçülerde üretilebildiğinden tüm iç mekanların camlarında kolaylıkla kullanılabilir.

ALÜMİNYU JALUZİ PERDE  düzenli yıkama gerektirmez. Fiber toz bezleri veya hafif ıslak bezlerle tozunu almak temizlik için yeterli olmaktadır.Sürekli gün ışığı sebebiyle renklerinde herhangi bir deformasyon yaşanmaz.jaluziler ile ilgili ihtiyacınız olduğunda arayın adresinize gelelim ücretsiz ölçü alalım fiyat verelim.