Hizmet Verdiğimiz Semtler

stor (12)-574

STOR PERDE: Evlerde , ofislerde , İş yerlerinde pencerelerin dışarı ile irtibatı kesmek ve içeriye güneş ışıklarını  girmesini kırmak veya azaltma için kullanılmaktadır .Ayrıca Evlerinizin iş yerlerinizin ferah şık Dekorasyonunun tamamlayıcı faktörüdür.Perdeler Alüminyum  kasa üzerinde kumaşın boruya sarılması ile ve hareket etmesi için zincir mekanizması kullanılarak müşterimizin özel ölçüleri doğrultusunda imalat edilmektedir.Perde mekanizmaları kapalı kasa açık kasa olarak ikiye ayrılmaktadır. mekanizmaların  Beyaz Renk ,Krem Renk.ve  Eloksal Renk seçenekleri  bulunmaktadır .Bu Renkler istenilen kumaşın rengine uyum sağlaması için tercih edilmektedir .STOR PERDE Kumaş özellikleri  olarak birçok  çeşidi bulunmaktadır. BLACOUT STOR Perde, SANSCREN STOR Perde ,BASKILI STOR Perde olarak birkaç çeşidi bulunmaktadır.Bunları sırası ile aşağıda bahsedelim ..

BLACKOUT STOR PERDE: Evlerimizde İş yerlerimizde bulunduğumuz ortamın karartılması için kullanılmaktadır. En belirgin özelliği yüzde yüz ışık geçirmezliğidir.Bu özelliğinden dolayı Sinema salonları,Toplantı salonları projeksiyon filim veya sunum yapmak isteyen kişiler veya kurumlar gece çalışıp gündüz uyumak isteyen şahıslar ile evlerinde küçük bebekleri olan aileler tercih etmektedir. Diğer özelliği ise :Ortamın Isısını yüzde seksen oranında kesmesidir.bu STOR PERDE kumaşların farklı birçok rengi bulanmaktadır.

SANSCREN STOR PERDE: Evlerde ve İş yerlerinde perdeler kapatılınca ortamdan dışarı görebilmek ve  güneş ışınlarının kırılması için tıpkı güneş gözlüğü mantığı ile üretilmiş perdelerdir. Perdelerin kumaş dokusu ince delikler halinde  tutuşmaz Taş Yün kumaştan imal edilmektedir . Bu STOR PERDELER in  de birçok renk seçenekleri bulunmaktadır.ayrıca ortamın dekorasyonuna şıklık katmaktadır.

BASKILI STOR PERDE:Bu perdemizi şirketler  Reklam amaçlı  Logo. Resim ile şirket adlarını yazdırarak STOR PERDE 'leri çok fonksiyonlu olarak   kullanırlar.   Aileler  ise :  Çocuklarının veya kendilerinin Fotoğrafları ile bazı çizgi filim karakterlerinin Fotoğraflarını Dijital baskı yöntemi ile müşterilerimizin isteği üzerine baskı yapıp perde haline getirmekteyiz.Tüm STOR PERDE modellerine baskı yapıla bilmektedir. STOR PERDE ler Yukarıda bahsettiğimiz gibi birçok kullanım amacı bulunmaktadır. bizleri arayın evinize iş yerlerinize gelelim  STOR PERDE Renk kartelamızı getirelim ücretsiz ölçü alalım fiyat verelim.